Wydarzenia kulturalne

XI gala Miss Nastolatek Ziemi Kozłowskiej już w marcu. O tytuł i koronę "powalczy 14 kandydatek". Próby trwają.

Dziewczęta przygotowują układy choreograficzne i taneczne. Ćwiczą również chodzenie na szpilkach, co nie w każdych okolicznościach jest łatwe.

Efekty ich pracy będziemy mogli zobaczyć podczas gali, która najprawdopodobniej odbędzie się 15 marca o godz. 18.00 (termin może jeszcze ulec zmianie). Dziewczęta zaprezentują się w czterech wyjściach: w sukniach ślubnych, wieczorowych oraz dwóch, które zostaną tajemnicą.

W tym roku przyznane zostaną tytuły:

Miss Nastolatek Ziemi Kozłowskiej

I wicemiss Nastolatek Ziemi Kozłowskiej

I wicemiss Nastolatek Ziemi Kozłowskiej

Miss Publiczności

Miss Foto

Miss Internautów – tytuł otrzyma kandydatka, która otrzyma największą ilość „lajków”. Zdjęcia kandydatek zostaną umieszczone w przyszłym tygodniu na profilu FB Gminy Kozłowo.

Jedna z kandydatek otrzyma również Nagrodę Wójta Gminy Kozłowo.

GALERIA:

            

 

 

18 stycznia w Szkole Podstawowej w Zaborowie zrobiło się bardzo rodzinnie. Uczniów odwiedzili bowiem ich babcie i dziadkowie.

Program artystyczny przygotowywali długimi godzinami. Uczyli się śpiewać,  tańczyć, recytować. A wszystko po to, żeby wypaść jak najlepiej i sprawić radość swoim kochanym dziadkom.

I wszystko się udało. Niejednej babci i dziadkowi, którzy obserwowali swoje wnuczęta pijąc kawkę, czy herbatkę i jedząc ciasteczko, łezka zakręciła się w oku.

GALERIA:

 W czwartek (17 stycznia) w Szkole Podstawowej w Rogożu uczniowie klas 0-III świętowali Dzień Babci i Dziadka.

Specjalnie na ten dzień dzieci przygotowały program artystyczny, który zaprezentowały licznie przybyłym gościom. Wszyscy z uwagą oglądali przedstawienie i każdy uczeń wręczył swoim dziadkom drobny upominek.

Wychowawcy klas 0-III

GALERIA:

 

O tym, że czekolada jest zdrowa, dziadkowie robią najsmaczniejszy sok z malin i najlepiej opowiadają bajki, a tak naprawdę są od rozpieszczania… mogliśmy dowiedzieć się w Szkotowie.

18 stycznia w Szkole Podstawowej w Szkotowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie wraz z przedszkolakami przygotowały wspaniały program słowno – muzyczny. Wierszyki i piosenki były bardzo zabawne, a czasami bardzo wzruszające. Niejednej babci i niejednemu dziadkowi łezka zakręciła się w oku.

Na koniec, w ramach podziękowania, maluchy poczęstowały swoich ukochanych dziadków tym, co lubią najbardziej - cukierkami. Wójt Marek Wolszczak podziękował za zaproszenie i dołączył się do życzeń składanych przez dzieci. To samo zrobiła przewodnicząca rady Alicja Hołubowicz, która podkreśliła, że dziadkowie to ogromny skarb.

GALERIA: