9 listopada biegiem i marszem uczciliśmy 105. Rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Była to już VII edycja tego wydarzenia, które organizuje dom kultury.

W tegorocznej edycji wzięli udział uczniowie wszystkich gminnych szkół oraz mieszkańcy. Uczestnicy przemaszerowali spod budynku GCKiS do tablicy pamiątkowej przy kozłowskim kościele, gdzie Wójt Marek Wolszczak wraz z uczniami złożyli pamiątkową wiązankę i zapalili znicze.

Na koniec uczestnicy wrócili do budynku domu kultury, gdzie każda ze szkół przedstawiła prezentację multimedialną związaną z odzyskaniem niepodległości. Na wszystkich uczestników wydarzenia czekał ciepły posiłek

GALERIA

25 października w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Szkotowie odbył się IV Turniej w Dwa Ognie o Puchar Wójta Gminy Kozłowo.

Zawody rozpoczęliśmy przemówieniami wójta Gminy Marka Wolszczaka oraz dyrektora szkoły Grzegorza Rybczyńskiego. Słowa skierowane do zawodników, trenerów niosły za sobą życzenia dobrej sportowej zabawy i osiąganiu wysokich miejsc.

W rywalizacji wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych gminy Kozłowo z rocznika 2011-2014. Każda reprezentacja zaprezentowała się na najwyższym poziomie. Zdolności fizyczne w połączeniu z zaciekłą sportową rywalizacją, z każdym kolejnym zdobytym punktem dostarczały niesamowitych emocji wszystkim kibicom.

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria dziewczęta:

I miejsce – ZSP Kozłowo

II miejsce – SP Rogóż

III miejsce – SP Szkotowo

IV miejsce – SP Zaborowo

Kategoria chłopcy:

I miejsce – ZSP Kozłowo

II miejsce – SP Rogóż

III miejsce – SP Szkotowo

IV miejsce – SP Zaborowo

Po emocjonujących meczach nadszedł czas na medale, które wręczyli drużynom wójt wraz z dyrektorem szkoły. Pierwsze miejsca w danej kategorii zostały wyróżnione pucharami.

Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za sportową postawę, a przede wszystkim za dobrą zabawę!

Do zobaczenia za rok.

GALERIA:

1 lipca na orliku przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kozłowie rozegrany został IX Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kozłowo.
Do udziału w turnieju zgłosiło się 9 drużyn: Prosy, Saturn, Team Spirit, ZKŚ, Oldboys Działdowo, Stomil, FC Byśki, Koziołkowo oraz 30+ Colet. Drużyny podzielono na 3 grupy po 3 drużyny. Mecze trwały 1x12 minut.
Po około 4 godzinach gry wyłoniono zwycięzców turnieju.
1. 30+ Colet
2. FC Byśki
3. Team Spirit
Medale zwycięzcom wręczał wójt Gminy Kozłowo Marek Wolszczak.
Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy za rok!
GALERIA:

29 lipca w Januszkowie odbędzie się festyn rodzinny. W ramach imprezy zostanie rozegrany turniej piłki nożnej – Januszkowiada. Sołtys Anna Nowak zaprasza sołectwa z terenu gminy do zgłoszenia swoich drużyn.

Zawodników zapraszamy wraz z rodzinami. W programie przewidziano wiele atrakcji dla dzieci – dmuchańce, gry i zabawy z animatorem, fotobudka. Nie zabraknie posiłku regeneracyjnego oraz czegoś na osłodę.

Zgłoszenia drużyn (6-osobowych) przyjmuje sołtys pod nr tel. 665 075 488.

logo kowrDni Rodziny w Januszkowie są dofinansowane przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w Olsztynie.  

 

1 lipca na Orliku przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Kozłowie zostanie rozegrany V Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kozłowo. Zgłoś swoją drużynę!

Drużyna może liczyć maksymalnie 10-osób

Wpisowe – 100 zł od drużyny

Ilość drużyn ograniczona!

Decyduje kolejność zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie

Marcin: 514 788 213

Robert: 602 725 458

 

Zapraszamy

1 lipca, Orlik w Kozłowie

Godz. 20. 30 – zbiórka kapitanów

Godz. 21.00 – początek rozgrywek

Organizatorami turnieju są Gminny Klub Sportowy Colet Kozłowo oraz Gmina Kozłowo.