347094608 982671202891243 5998656265658027217 n

27 kwietnia w ramach współpracy z klubem siatkarskim AZS INDYKPOL OLSZTYN w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kozłowie odbyły się treningi prowadzone przez zawodników klubu.

Trening został poprowadzony w dwóch grupach (dla dziewcząt i chłopców). W sympatycznej atmosferze zawodnicy AZS przybliżyli naszym uczniom tajniki siatkówki.

GALERIA:

W weekend zmagania ligowe rozpoczęły wszystkie grupy młodzieżowe GKS Colet Kozłowo. Można więc śmiało powiedzieć, że rozpoczęliśmy piłkarską wiosnę!

Udana inauguracja Młodzików!

Nasi młodzi piłkarze wygrali na wyjeździe z Mks-em Działdowo 3-0.

Bramki strzelili: Szymon Mańka x 2, Maciej Zieliński.

Skład drużyny: Maciej Zieliński (kpt), Szymon Lewandowski, Mikołaj Sobotka, Jan Renda, Hubert Szczepkowski, Kacper Sobotka, Hubert Michalski, Krzysztof Wirgowski, Nikodem Kusik, Szymon Mańka, Oliwier Nowak, Radosław Sobotka, Hubert Masiak. Gratulacje za walkę i grę Fair Play.

4 mecz, 4 bramki i w końcu upragnione zwycięstwo!

W sobotę seniorzy pokonali na własnym stadionie Osę Ząbrowo 4-1! Bramki zdobyli: Łukasz Mańka x 2, Kuba Kruszewski i Konrad Cichowski

Orlicy również w grze

W niedzielę Orlicy GKS Colet Kozłowo rozegrali swój pierwszy wiosenny turniej. Na stadionie w Kozłowie nasze dwie drużyny spotkały się z Golmanią Działdowo (dwie drużyny) oraz, MKS Start Nidzica (dwie drużyny). W tej kategorii nie jest prowadzona punktacja i wyniki są sprawą drugorzędną. Liczy się dobra zabawa i podnoszenie swoich umiejętności. Padło dużo bramek strzelonych jak i straconych. Gratulacje dla wszystkich uczestników za walkę i grę Fair Play.

Tego samego dnia wiosenne granie rozpoczęła jeszcze jedna grupa. Żaki rozegrały turniej w Stawigudzie. Nasze dwie drużyny zmierzyły się z GKSem STAWIGUDĄ - dwie ekipy oraz AKADEMIĄ SPORTU START NIDZICA - dwie ekipy. Nie zabrakło goli, woli walki oraz gry fair Play. Brawo Wy.

Dziewczęta pokazały klasę

W poniedziałek dziewczęta GKSu Colet Kozłowo rozegrały swój pierwszy turniej ligowy. Na stadionie w Kozłowie graliśmy z MKS Działdowo i Akademia Sportu Start Nidzica. Nasze zawodniczki zagrały bardzo dobrze w obronie i w ataku, strzelając wiele bramek.

Mimo debiutu w rozgrywkach nie było widać debiutanckiej tremy. Grały z zaangażowaniem i Fair Play. Gratulacje dla całej drużyny!

GALERIA

Tradycyjnie z okazji pierwszego dnia Wiosny i Dnia Wagarowicza zorganizowaliśmy Turniej Piłki Halowej o puchar Wójta Gminy Kozłowo. XV edycja wyjątkowo rozgrywana jest w dwóch szkołach.

Do sportowej rywalizacji przystąpiły zespoły męskie i żeńskie w dwóch kategoriach wiekowych. Na boiskach zmierzy się 16 zespołów, które reprezentują wszystkie szkoły gminne. Dziewczęta rozgrywają swoje mecze w hali w Szkotowie, a chłopcy w Rogożu. Oficjalnie turniej rozpoczął wójt Marek Wolszczak, którzy życzył zawodnikom przede wszystkim dobrej zabawy. Turniej rozgrywany był  systemem każdy z każdym. Mecze trwały 10 minut.

WYNIKI

klasy 4-6

dziewczęta

I Szkotowo

II – Rogóż

III –Zaborowo

IV – Kozłowo

chłopcy

I – Kozłowo

II  -  Zaborowo

III– Szkotowo

IV – Rogóż

klasy 7-8

Dziewczęta

I - Szkotowo

II – Zaborowo

III – Rogóż

IV - Kozłowo

chłopcy

I – Szkotowo

II  – Rogóż

III– Zaborowo

IV -  Kozłowo

GALERIA:

 

 

 

W niedzielę (26 marca) zapraszamy do Szkotowa na charatytywny turniej piłki halowej. Na parkiecie zmierzą się: policjanci, strażacy z PSP w Nidzicy, leśnicy, druhowie z OSP Szkotowo, młodzieżowcy z OSP Szkotowo, pracownicy Jasamu, druhowie z OSP Kozłowo. 

Podczas turnieju odbędzie się loteria fantowa. Za symboliczną złotówkę będzie można również spróbować ciepłych dań oraz smakołyków. Cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie Kingi z Olsztyna chorej na SMA.

Startujemy o godz. 9.00.

ZapraszamyTurniej 1