I choć te słowa bardziej kojarzą się z Bożym Narodzeniem niż Wielkanocą, to idealnie wpisują się w klimat, który panował w kozłowskim Klubie Integracji Społecznej.

28 marca mieszkanki Kozłowa uczestniczyły w warsztatach wielkanocnych, które prowadziła Hanna Romanowska. Malowały, kleiły, wycinały, lakierowały, a przede wszystkim ozdabiały styropianowe jajka, które na koniec warsztatów zmieniły się nie do poznania. Podczas twórczej pracy miały okazję porozmawiać, a może nawet nawiązać nowe znajomości. To chyba znak, że święta coraz bliżej…

Zobacz, jakie małe dzieła sztuki powstały podczas warsztatów.

GALERIA:

W czwartek (13 grudnia) w Klubie Integracji Społecznej w Kozłowie, w kameralnej atmosferze, odbyły się świąteczne warsztaty.

Inspiracją i motywem przewodnim warsztatów były zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Pod okiem Hani Romanowskiej powstawały przepiękne stroiki, ozdoby i dekoracje z szyszek. Jak stwierdziły uczestniczki fajnie było spotkać się z innymi, zrobić coś razem i poczuć już klimat zbliżających się Świątg

GALERIA;

 

 

W poniedziałek (15 października) o godz. 10.00 w Klubie Integracji Społecznej w Kozłowie odbyły się warsztaty tematycznie nawiązujące do pięknej złotej jesieni - „WIANKI JESIENNE”. Zajęcia prowadziła Hanna Romanowska.

Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Z bardzo różnorodnych materiałów uczestniczki własnoręcznie tworzyły przepiękne, kolorowe jesienne wianki, które z pewnością stanowić będą wspaniałą dekorację mieszkania.

Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze przy kawie i słodkim poczęstunku.

GALERIA:

Z A P R O S Z E N IE

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach pt.

Wianki jesienne”

które odbędą się 15 października 2018 r. o godzinie 10ºº

w Klubie Integracji Społecznej w Kozłowie

W dniu 20.08.2018 r. o godz. 10.00 w Klubie Integracji Społecznej w Kozłowie odbyły się warsztaty pt. „Słodkie Bukiety”. Warsztaty prowadzone były przez Panią Hannę Romanowską i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Uczestniczki spotkania wykazały się dużym zaangażowaniem, pomysłowością i wyobraźnią. Wykonywały własnoręcznie przepiękne, kolorowe bukiety złożone ze słodkości, tj. cukierków i lizaków. Wykonane prace można było zabrać ze sobą do domu i wykorzystać jako oryginalny prezent na różne okazje.

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze przy słodkim poczęstunku.

GALERIA (ilość zdjęć 13):