W sobotę 21 kwietnia 2018 roku odbyły się pierwsze warsztaty zorganizowane w ramach projektu „Pokolenia i tradycje”. Uczestnicy projektu to międzypokoleniowa grupa, składająca się z osób w wieku 60+ i młodzieży. Przed nimi kilka miesięcy i wiele godzin wspólnej pracy i zabawy, dlatego były to zajęcia integracyjne pod hasłem „Poznajmy się”.

Integracja stanowi motyw przewodni wszystkich działań, przewidzianych w projekcie. Uczestnicy, poprzez gry i zabawy, poznawali nie tylko swoje imiona, ale także potrzeby, oczekiwania, zainteresowania. Z beneficjentami projektu spotkał się Wójt Gminy Kozłowo Marek Wolszczak, który życzył im owocnej wspólnej pracy i satysfakcji z tego co wspólnie będą robić.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Projekt realizowany jest przez Olsztyńską Fundację Inicjatyw Prospołecznych w partnerstwie z  Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kozłowie.

Informacje dotyczące projektu znajdują się także na stronie Olsztyńskiej Fundacji Inicjatyw Prospołecznych www.fundacjaofip.pl

Projekt dofinansowany ze środków Programu Rządowego na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020   edycja 2018

Logotyp

GALERIA: