Szanowni Mieszkańcy Gminy Kozłowo, w związku z rozwijającą się sytuacją związaną z pojawieniem się na terytorium kraju koronawirusa COVID-19, a także podjętymi przez rząd decyzjami, zwracam się do Państwa z prośbą o ograniczenie osobistych wizyt w Urzędzie Gminy, Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, Gminnym Centrum Kultury i Sportu oraz Zakładzie Usług Komunalnych i Ciepłowniczych ,,Eko Kozłowo’’ Sp. z o. o.

W miarę możliwości proszę o załatwianie spraw poprzez kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną:

Urząd Gminy- (89) 625 08 33 e-mail- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej – (89) 626 70 75, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakład Usług Komunalnych i Ciepłowniczych ,,Eko Kozłowo” Sp. Z o. o. – (89) 625 08 36, 625 08 32, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gminne Centrum Kultury i Sportu – (89) 625 08 10, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gdy załatwienie sprawy nie wymaga Państwa osobistego stawiennictwa w Urzędzie, proszę kontaktować się z pracownikami Urzędu pisemnie lub telefonicznie. Za utrudnienia przepraszam i bardzo proszę o ograniczenie wizyt w Urzędzie wyłącznie do tych niezbędnych.

Wójt Gminy Kozłowo

Marek Wolszczak