Zaplanowane na wakacje wyjazdy zorganizowane przez Gminne Centrum Kultury i Sportu już za nami. Uczestnicy wracali do domu z uśmiechami na twarzach, więc mamy nadzieję, że byli zadowoleni.

Przygodę rozpoczęliśmy od Wakacyjnej Dobrej Nocki. Dzięki temu, że uczestnikami wydarzenia były dzieci z różnych miejscowości naszej gminy nawiązały się nowe przyjaźnie. Podczas czasu, który spędziliśmy razem odbył się Turniej Sprawnościowy, zajęcia plastyczne, wspólna kolacja i seans filmowy. Oczywiście najbardziej wytrwali zasnęli gdy na dworze było już jasno.

Następnie zorganizowaliśmy dwa wyjazdy do Januszkowo Sport Resort. Były to intensywne dni aktywności sprytu i fantazji. Pogoda nam nie sprzyjała, ale bawiliśmy się świetnie, wcielając się w rolę fotografa, aktor, sportowca, bohatera, tancerza, a resztę zostawimy sobie w tajemnicy.

Pod koniec lipca gościliśmy w Klubie Seniora w Szkotowie. Animacje, konkursy, wspólne posiłki, ogniska, nauka gry na gitarze i rysunku to atrakcje, które czekały na uczestników wyjazdu. Poprzez naukę i wspólny czas integracja była na najwyższym poziomie, a co najważniejsze nawiązały się nowe przyjaźnie, gdyż w wyjeździe uczestniczyły dzieci z różnych miejscowości naszej gminy.

28 lipca ogromną ekipą wybraliśmy się do Multikina w Olsztynie na  seans filmowy BOMBA Lassie. Nowe przygody.

1 sierpnia w ramach propozycji wakacyjnej odbył się wyjazd do Term Warmińskich. Z wyjazdu skorzystali rodzice z dziećmi z terenu gminy.

GALERIA: