Nieważne czy miłość, czy przyjaźń, czy inny rodzaj relacji. O każdą warto dbać. Walentynki to dzień, w którym w szczególny sposób można to okazać i docenić.

14 lutego w Szkole Podstawowej w Szkotowie odbył się Rodzinny Festyn Walentynkowy, w którym, oprócz społeczności szkolnej i rodziców uczniów, uczestniczył wójt Gminy Kozłowo Marek Wolszczak.

Pomysłodawcą imprezy była Rada Rodziców. Jej członkowie zorganizowali kiermasz ciast, własnego wypieku. Otwarcia uroczystości dokonała Beata Wasilewska – dyrektor szkoły. Wójt skierował do uczestników życzenia dobrej zabawy.

Kalorie zyskane podczas konsumpcji pysznych ciast można było stracić uczestnicząc w zabawie tanecznej przy rytmicznej muzyce. Każdy mógł wziąć udział w zabawach i konkursach z nagrodami. Chętnych było dużo. Śmiechu również, a przecież o to chodziło, aby dobrze się bawić i cieszyć się ze wspólnie spędzonego czasu.

Niektórzy uczniowie, głównie z młodszych klas, przybyli na festyn w walentynkowo – karnawałowych strojach. O wystrój sali, konkursy, zabawy, muzykę oraz fotografowanie imprezy, a także przyjemny i bezpieczny jej przebieg zadbali nauczyciele, przy wsparciu uczniów – przedstawicieli Samorządu Szkolnego i Koła Wolontariatu. Wszystkim uczestnikom festynu dziękujemy za wspólnie miło spędzony czas.

Ewa Szymańska

GALERIA: