W niedzielę 3 lipca na boisku wiejskim w Januszkowie odbyła się kolejna edycja znanej już mieszkańcom naszej gminy JANUSZKOWIADY. W tym roku obecnością zaszczyciła nas znaczna część mieszkańców sołectwa, jak również wielu gości z sąsiednich miejscowości.

Głównym punktem imprezy był X Turniej Piłki Nożnej, który odbył się pod patronatem Wójta Gminy Kozłowo. W turnieju wzięły udział drużyny z Januszkowa, Michałek, Kamionki, Gołębiewa oraz Lipowa. Wszystkie drużyny dzielnie walczyły o miano tej najlepszej. W rezultacie po kilku godzinach boju na podium stanęła drużyna z Michałek. Pozostałe miejsca należały kolejno do Kamionki, Gołębiewa i Lipowa. Niestety dwa ostatnie miejsca zajęli gospodarze – Januszkowo BOMARK i Januszkowo Junior. Zwycięzców nagrodzono pucharami, a każdą drużynę upominkiem w postaci piłki nożnej.

Na przybyłych gości czekały przekąski z grilla oraz domowe smakołyki przygotowane przez mieszkanki wsi. Również najmłodsi uczestnicy naszej imprezy mogli liczyć na świetną zabawę. Specjalnie dla nich przygotowano liczne konkurencje sportowe z nagrodami. Dodatkowo dzięki pozyskanym funduszom od prywatnego sponsora każde dziecko mogło liczyć na upominek. Całość zabawy dla najmłodszych uświetniła dmuchana zjeżdżalnia i trampolina.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu ze strony mieszkańców X edycja naszej zabawy przebiegła pomyślnie – wielkie BRAWA dla nich i do zobaczenia za rok.

 Galeria (ilość zdjęć 33)