Kolejny Dzień Ziemi Kozłowskiej za nami. Tym razem bawiliśmy się na plaży w Kownatkach.

Ze względu na modernizację kozłowskiego stadionu, w tym roku impreza nie mogła odbyć się w Kozłowie. Po sprawdzeniu wszystkich możliwych lokalizacji, wójt zadecydował, że Dzień Ziemi Kozłowskiej odbędzie się przy plaży w Kownatkach. I po frekwencji można stwierdzić, że była to dobra decyzja. Impreza jak zwykle zgromadziła tłumy.

Dzieci mogły spędzić czas w wesołym miasteczku, gdzie korzystanie z atrakcji było bezpłatne. Nie zabrakło oczywiście atrakcji muzycznych. Na scenie wystąpiła Cleo oraz Sobota.  Zaprezentowali się również laureaci Konkursu Polskiej Piosenki Rozrywkowej: – Monika Hołubowicz, Natalia Kuczyńska, Aleksandra Smith, Klaudia Stefańska, Milena Głuszek, Klaudia Nowak oraz ubiegłoroczny zwycięzca – zespół Mufa.

Podczas imprezy wolontariusze zbierali do puszek pieniądze na leczenie niespełna 3-letniej Kasi z Kownatek. Udało się zebrać 1001,35 zł!

Dni Kozłowa już za nami, ale za miesiąc zapraszamy na Gminno- Parafialne Dożynki, które w tym roku odbędą się wyjątkowo w sobotę – 31 sierpnia.

GALERIA: