Ten rok szkolny będzie inny, ale mam nadzieję, że równie dobry.

 

IMG 4323  

 

1 września zainaugurowaliśmy rok szkolny 2020/2021. Ze względu na panującą sytuację epidemiczną zrezygnowaliśmy z dużych spotkań ze wszystkimi uczniami, na rzecz mniejszych, zachowując niezbędne środki ostrożności.

Wspólnie z dyrektorami szkół gminnych, mając na uwadze wytyczne ministerialne oraz Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Nidzicy przygotowaliśmy nasze placówki do funkcjonowania w nowej rzeczywistości.

Rozpoczynamy naukę w formie tradycyjnej z zapewnieniem bezpiecznych warunków w szkołach i przedszkolach. Uczniów, nauczycieli oraz rodziców prosimy, aby stosowali się do wprowadzonych obostrzeń i ograniczeń. Jeśli wszyscy zadbamy o nasze bezpieczeństwo ten rok szkolny będziemy mogli zaliczyć do udanych.

W związku z tym, że koronawirus to nie jedyne zagrożenie, z którym musimy się mierzyć oraz mając na uwadze bezpieczeństwo naszych uczniów, podarowaliśmy wszystkim opaski odblaskowe. Mam nadzieję, że będziecie je nosić przypięte do plecaków lub kurtek. Sprawi to, że będziecie bardziej widoczni po zmierzchu.

Jeszcze raz życzę Wam aby ten rok szkolny, mimo iż inny, był równie dobry.

Wójt Gminy Kozłowo
Marek Wolszczak